0 (532) 447 35 27


yaşam ilaçlama logo

Biz kimiz ?

YAŞAM ÇEVRE SAĞLIĞI ve Zirai Ürünler 1998 yılında kurulmuştu. Sağlık sektöründeki hizmetine, ilk olarak dezenfektan alanında başlamış ve kısa sürede piyasada yenilikçi ürünleriyle önemli bir marka haline gelmiştir.

İlerleyen yıllarda ilaçlama ile çevre sağlığı alanında da faaliyet göstermeye başlayarak bu alanda da yenilikçi adımlar atmıştır.

Girişimde bulunduğu her işte, her zaman yeniyi ve daha fazlayı arayan YAŞAM ÇEVRE SAĞLIĞI ve Zirai; güçlü bir Amerikan markası olan SCD Probiyotik Türkiye tek yetkili distribütörü olarak insan, çevre ve hayvan sağlığı alanında Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmiştir.


Eğitimli ve Sertifikalı Kadro

Çalışma ekibimiz ilaçlama ve dezenfektasyon işlemleri için en güncel eğitimleri almış ve çeşitli sertifikalara sahip profesyonel ekiptir.

Yenilikçi Çözümler

İlaçlama sırasında ve sonrasında iyi bir koruma sağlamak için benzersiz yenilikçi ve toksik olmayan yenilikçi çözümlerimiz var.

Deneyimli Kadro

Uzman kadromuz, kaliteli işçilik ve yıllardır bu sektörde olmanın vermiş olduğu deneyime güvenerek sizlere iyi bir hizmet vermeye hazırız.

Yaşam Çevre Sağlığı İlaçlama

Dünyanın her yerinden kendi alanında uzmanlaşmış firmalar ile çalışarak, Türkiye'nin ilk antitoksin tedarikçisi olan YAŞAM ÇEVRE SAĞLIĞI ve Zirai, tüm paydaşlarına yenilikçi çözümler getirerek, ülkesi için çalışmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçilik ve faydada; devamlılığı kaliteyi ve güceni sağlamak. Üretilebilir teknoloji ve bilgiyi ülkemize getirerek geleceğimize fayda sağlamak.

Misyonumuz

Dünyanın her yerinden en yeniyi, en kaliteliyi araştırarak, tecrübelerimizle birleştirip ülkemize en iyisini sağlamak.